4. Multidisipliner Baş Boyun Kanserleri Kongresi

'Baş Boyun Kanserleri Derneği tarafından, Prof. Dr. Ercihan Güney hocamız anısına organize edilen, kongre başkanlığını Prof. Dr. Mustafa Özdoğan'ın yaptığı, Kongre Eşbaşkanlığı'nı Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz'in yürüttüğü '4. Multidisipliner Baş Boyun Kanserleri Kongresi' isimli toplantımıza, baş boyun kanserleri ile ilgili tüm meslektaşlarımızı davet etmek istiyoruz. Ekte yer alan dosyada kongremizin ayrıntılı programı ve kongre ile ilgili diğer ayrıntılar yer almaktadır.
 
Geniş katılımlı ve kapsamlı olarak planlanan kongremize Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi, Radyasyon Onkolojisi ve Medikal Onkoloji'den yetkin konuşmacılar ve moderatörler davet edilmiştir. Kongremiz baş boyun kanserleri konusunda multidisipliner yaklaşım odaklı ve farklı disiplinlerden görüşlerin paylaşılacağı oldukça zengin bir içerik sunmak iddiasındadır. 
 
Baş boyun kanserleri ile ilgilenen ve bu alanda bilgi dağarcığını genişletmek ve farklı bakış açılarını da görmek isteyen tüm meslektaşlarımızla buluşmak dileğiyle...
 
 
Kongre Eşbaşkanı Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz
Kongre Sekreteri Doç. Dr. Utku Aydil
 
Kongre duyurusu için tıklayınız