9. Koklear İmplantasyon Otoloji Nörootoloji Odyoloji Kongresi - Bilimsel Program

 

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Otoloji Nörootoloji Derneği tarafından organize edilen 9. Koklear İmplantasyon Otoloji Nörootoloji Odyoloji Kongresi 7-10 Aralık 2017 tarihlerinde Gloria Golf Resort Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir. 

Ülkemizde Otoloji Nörootoloji ve Odyoloji bilim dallarının ulaştığı yüksek düzeyin daha da ileriye taşınmasında bilgilerin bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, yuvarlak masa, genç otologlar/odyologlar ve bildiri oturumları, konferanslar ve workshop’ların  yer alacağı bir şölen programı hazırlanmaktadır. Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dallarımızla ilgili endüstrinin temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar.

Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve Odyoloji bilim dalına gönül veren tüm dostlarımızın buluştuğu yegane toplantıyı sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.
Bilim ve teknoloji birlikteliğinin en başarılı ve çarpıcı örneğini beraber gerçekleştirmek için 7-10 Aralık 2017’de Antalya’da buluşmak üzere saygılarımızı sunarız.

Kongre Başkanı  
Prof. Dr. Nazım Korkut 
Odyoloji Başkanı
Prof. Dr. Esra Yücel

 

Bilimsel Program için tıklayınız